Soğuk Lifting Nedir?

Soğuk lifting vücudunuzdaki bölgesel yağlardan kurtulmanızı sağlayan günümüzde uygulanan yeni bir tekniktir. Yılların getirmiş olduğu yüz ve vücuttaki sarkmalar, selülit ve cilt gençleştirme tedavisinde uygulanan bir teknik olan soğuk lifting, bel, karın, meme, popo bölgesinde oluşan çatlaklar içinde uygulanmaktadır.^

Soğuk Lipoliz Nasıl uygulanır?

Lifting (soğuk radyofrekans) ile soğuk uygulama için sıfırın altında bir soğukluk elde edilir. Soğuk lifting böylece sıcak-soğuk etkisi oluşturur. Lifting de derin dokuda ısı artışı deride de soğuk uygulama deride şok etkisi yapar ki, bu termik şok deride gerginlik oluşturur ve damarlarda genişlemeye yol açarak, deride oksijen artışı ile derinin detoksunu sağlar.

Ayrıca termik şok etkisi doku kontraksiyonu, kollajen ve elastin üretiminde artış sağlayarak, kansız ani lifting etkisi yaratır. Lifting sıfırın altında yapıldığı için daha fazla enerji verir ve daha etkili, hızlı ve güvenli sonuçlar verir.

Lifting nerelere uygulanabilir?

Lifting ile yıllarla ortaya çıkan yüz ve vücut gevşekliği, selülit, cilt gençleştirme, bölgesel yağlanmanın rahatlıkla üstesinden gelinebilir.

Lifting kollajen ve elastin üretim artışı sağlarken, aynı zamanda yağ yıkımını da arttırır ve böylece dermis yapısını güçlendirip, subkütan yağ dokusunu eritir, ayrıca subkütan yağ dokusunun dolaşımını arttırarak yıkılan yağın ve toksik maddelerin atılımını kolaylaştırır. Bu etki mekanizmasının sonucu lifting selüliti azaltır; vücut hacmini azaltıp, şekillendirir; cildi gençleştirir; gevşekliği azaltırken, doku tonusunu arttırır.

Lifting kimlere uygulanamaz?

Yapılan araştırmalar sonucunda soğuk liftingin etkilerinin uzun ömürlü olduğu görülmüştür. Ağrının gözlemlenmediği, kansız ve işlem sonunda etkisi çabuk görülen lifting yılın her zamanında ve her türlü deri tipine uygulanabilmektedir.

Soğuk liftingin uygulamasının yapılamayacağı durumlar ise kalp pili, deri kanseri, hamilelik, emzirme, metal veya silikon implantlar, kortizon tedavisi, dermatit, epilepsidir.

Bu nedenle mutlaka UZMAN DOKTOR KONTROLÜNDE yapılmalıdır. Lifting sırasında ve sonrasında 2 litre su alımı tavsiye edilir. Soğuk liftingin seansları 5-8 arasında değişirken, seanslar arası yaklaşık 7 gündür.

Soğuk Lifting Fiyatları 2022

Soğuk lifting fiyatları 2022 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.