G5 Masajı Nedir?

G5 masajı, selülit ve cildin daha sıkılaştırılması açısından hızlı bir şekilde uygulanır. Uygulama doğrudan son derece hijyenik bir ortam üzerinden gerçekleştirilir. Darbeli masaj uygulaması olarak da isimlendirilen bu yöntem aynı zamanda yoğun iş temposu ve çeşitli nedenler sonucunda vücudun çeşitli bölgelerinde meydana gelmiş birçok cilt sorunlarının giderilmesinde de uygulanabilir. Yöntemin en büyük avantajları arasında ise hızlı bir şekilde etki göstermesidir. Böylece bireylerin zaman kaybı yaşaması söz konusu değildir.

g5 masajı öozellikleri

Son dönemlerin en çok tercih edilen güzellik uygulamalarından olan G5 masajı bu kapsamda daha çok kadınlar tarafından tavsiye ediliyor. Yüksek teknolojik donanımlara sahip olan bu etkili yöntem sayesinde vücudunuzdaki birçok selülitlerden daha pratik ve risk olmadan kurtulabilirsiniz. Bu uygulamanın sayılamayacak düzeyde avantajları ve faydaları söz konusudur.

Kadınlar tarafından merak edilen G5 masajı en kaliteli ve keyif veren zayıflatma ve güzellik uygulamasıdır. Yöntem doğrudan kendi adını alan ve yüksek titreşimlere sahip olan özel bir cihaz üzerinden gerçekleştirilir.

Birçok güzellik yöntemlerinde çeşitli yan etkiler meydana gelebilirken, bu uygulamanın herhangi yan etkisi yoktur. Bu nedenle yöntem global anlamda yoğun bir şekilde kullanılır.

G5 Masajı Nasıl Uygulanır?

Tekniğe bakıldığında yukarıda da vurguladığımız üzere vücudun tüm bölgelerinden güvenli bir şekilde uygulanabilir. Özellikle kol, bacak, kalça, uyluk gibi bölgelerde meydana gelen fazla yağların yakılmasında G5 masajı etkin bir şekilde neticeler sunabilir.

Uygulamadan önce ilgili vücut bölgesine hafif düzeyde doğal yağ sürülür. Bu işlem birkaç dakika sürebilir. Hemen akabinde ise titreşimli masaj cihazı güzellik uzmanı tarafından hazırlanır.

Tüm güzellik uygulamalarında olduğu gibi bu yöntem de doğrudan seans halinde gerçekleştirilir. Böylece söz konusu vücut sorunları daha sağlıklı ve panik yapılmadan yok edilir. Uygulamanın tercih edilmesinin ana nedenlerinden biri de, diğer zayıflama uygulamaları üzerinden atılamayan fazla yağları daha kolay ve ağrısız bir şekilde eritmesidir. Böylece bireyler birkaç seans sonrasında özlediği fit beden yapısına yeniden kavuşabiliyor.

G5 Masajı Hangi Alanlarda Yapılır?

Yukarıda da vurguladığımız üzere G5 masajı özellikle selülit ve sıkılaşmamış olan beden bölgeleri üzerinden uygulanır. Bu bölgeler bilhassa da kalça, uyluk, kol ve bacak kısmı olduğunun altını çizebiliriz.

Birçok güzellik uygulamaları bedenin sadece belirli bölgeleri üzerinden işlev sunabilir. Fakat bu uygulama sınırsız bir şekilde hareket etme kapasitesine sahiptir. Böylece dilediğiniz günde dilediğiniz seans üzerinden zayıflayabilirsiniz.

Profesyonel güzellik merkezi tarafından uygulandığından garantili bir şekilde neticeler sunar. Böylece diğer güzellik veya zayıflatma uygulamalarından alamadığınız başarılı neticeleri doğrudan bu uygulama üzerinden birkaç seans içerisinde alabilirsiniz.

G5 Masajı (Vibroterapi) Kimlere Yapılmaz?

Bazı durumlarda G5 masajı uygulanması tavsiye edilmez. Birçok güzellik uygulamaları sadece kadınlara hitap eder. Bu nedenle bu uygulamada da hamilelik ve çocuk emzirme gibi hassas dönemlerde yaptırılması tavsiye edilmez.

Yöntemin her ne kadar yan etkisi olmasa da, bu gibi dönemler içerisinde uygulanması anne adayları ve bebeklerin sağlıklı bir dönem geçirememesine yol açabilir. Bu bakımdan sizler de bu dönemler içerisinde olmanız durumunda döneminizi atlattıktan sonrasında bu uygulamaya başvurmanız daha yerinde bir karar olacaktır.

G5 Masajı Kaç Seans Sonrasında Etkisini Gösterir?

Bu soru yoğun olarak soruluyor. İlk olarak diğer güzellik uygulamalarında olduğu gibi G5 masaj uygulamasında da mutlaka kaliteli bir güzellik merkezi tercih edilmelidir. Her sektörde olduğu gibi güzellik sektöründe de garantili firmaların tercih edilmesi müşteri memnuniyeti demektir.

Bugün bu sektörde de birçok kalitesiz güzellik merkezleri yer alır. Bu gibi işletmeler üzerinden garantili bir şekilde güzellik hizmeti alınamaz. Bu uygulamanın en büyük artıları arasında ise, birkaç seans sonrasında beklediğiniz sonucu vermesidir.

Teknoloji üzerinden sizlere hizmet sunan bu uygulama vücudun istediği kıvama gelmesini sağlar. Böylece sizler aynı günde iş ve sosyal hayatınıza devam edebilirsiniz. Yöntem ortalama olarak 3 veya maksimum 4 seans sonrasında etkisini göstermeye başlar. Bu nedenle uygulama dünyanın en gözde güzellik merkezleri tarafından dahi övgü almıştır.

G5 Masajının Avantajları Nelerdir?

Uygulamanın birçok avantajları da söz konusudur. İlk olarak G5 masajı diğer uygulamalardan farklıdır. Bu yöntem her yaştan kadınlara hitap eder. Bunun haricinde uygulamanın içeriğinde herhangi kimyasal ve radyoaktif maddeler yer almaz.

Böylece sağlıklı bir şekilde uygulanır. Uygulamanın en büyük avantajlarından biri, bireylerin 1-2 seans sonrasında zihinsel ve ruhsal yönden stres ve kaygı biri sorunlardan arınmasını sağlamasıdır. Birçok güzellik uygulamalarında bu özelliğin yer almadığını vurgulayabiliriz. Bu uygulama üzerinden günün tüm yorgunluğundan kurtulmuş olacaksınız.

Uygulamanın en büyük avantajlarından biri de, üzerinizde daha pozitif bir enerji meydana getirmesidir. Böylece bir sonraki iş gününüze daha enerjik ve neşeli bir şekilde giriş yapmanıza destek olur.

Uygulamanın avantajlarından biri de, dolaşım sisteminizin daha sağlıklı olmasına destek olmasıdır. Böylece sağlıklı kan dolaşımı sağlanır. Yöntem pek çok güzellik uygulamalarına nazaran daha düşük bir fiyat tarifesi sunar. Böylece ek ücret ödemeden ekonomik yönden de avantajlı olmanız söz konusudur.

G5 Masajı Sonrasında Nelere Dikkat Edilmeli?

Uygulama sonrasında da dikkat edilmesi gerekenler söz konusudur. Çünkü diğer yöntemlerde olduğu gibi G5 masajı sonrasında da bireylerin yüksek kaliteli yaşam standartlarını koruması önemlidir. Uygulamanın yeniden tekrar edilmesi mümkündür. Çünkü atılan yağ ve selilütlerin birkaç ay sonrasında dahi yenide alınması mümkündür.

Bireylerin uygulama sonrasında da hareketsiz yaşam tarzını devam ettirmesi, güzellik uzmanı tarafından sunulan tavsiyeleri yerine getirmemesi, günlük düzenli olarak egzersiz yapmaması yeniden uygulamaya başvurulmasına neden olur. Bu nedenle uygulama sonrasında hareketsiz yaşam biçiminden ve düzensiz spor alışkanlığından mutlaka uzak durulmalıdır.

Uygulama sonrasında mutlaka günlük olarak en az 1 saatlik sağlık ve yürüyüş sporu yapılmalıdır. Özellikle selülitlere neden olduğundan tuzlu deniz suyunda uzun süreli olarak kalınmamaya özen gösterilmelidir. Bugün etkin bir güzellik uygulaması olsa da bu yöntem, seans sonrasında talimatlara uyulmaması selülitlerin yeniden türemesine neden olacaktır.

Uygulamadan sonrasında da hayatın pozitif bir şekilde devam ettirilmesi açısından mutlaka fazla yağlara neden olabilecek besin ürünlerinden uzak durulmalıdır. Vücudun daima fit kalması için gerekli olan tüm taze besin ürünlerinden gün içerisinde yeteri düzeyde tüketilmeye özen gösterilmelidir. Bunun haricinde olası yağlanma durumunda yeniden uygulamadan faydalanılmalıdır.

G5 Masajı Fiyatları 2022

2022 yılında G5 masajı fiyatları ise en çok merak edilen ayrıntılar listesinde yer alır. Çünkü diğer ülkelerde olduğu gibi ülkemizdeki güzellik merkezleri arasında da bu uygulama fiyatları farklılık gösterir. Birçok kalitesiz güzellik merkezlerinde G5 güzellik masajının fiyatları beklentilerinizin ötesinde yüksek olarak sunuluyor. Bu da sizlerin ekonomik yönden dezavantajlı kalması demektir.

Uygulama fiyatlarının doğrudan güzellik merkezleri tarafından her sene rutin bir şekilde güncellendiğini belirtebiliriz. Böylece evinizin konforunda sizler de bu uygulamadan düşük bir maliyet üzerinden faydalanabilirsiniz. Güzellik merkezi web sitesi üzerinden uygulama 2022 yılının güncel fiyatını öğrenebilir ve aynı zamanda randevu alabilirsiniz.

G5 Masajı Varislere Zarar Verir Mi?

Birçok güzellik tedavileri varislere ne yazık ki zarar verebilir. Bu da bireylerin ciddi anlamda acı çekmesi demektir. Fakat bu uygulamada bu gibi olumsuz durumlar söz konusu değildir. Çünkü yöntem doğrudan ağrısız bir şekilde uygulanır. Vücudun diğer bölgelerinde meydana gelen varislerin seanslardan olumsuz yönde etkilenmesi söz konusu değildir.

G5 Masajı İle Bölgesel İncelme ve Sıkılaşma Tedavisi

Bölgesel incelme ve sıkılaşma için yapmanız gereken en mantıklı tercih G5 masajları uygulamasıdır. Çünkü bu yöntem doğrudan bölgesel incelme ve sıkılaşma tedavisi gibi birçok farklı tedavi seçenekleri de sunar.

Bugün sunulan birçok zayıflatma uygulamaları bölgesel incelme ve sıkılaşmayı garantili bir şekilde gerçekleştirmez. Çünkü bölgesel incelme ve sıkılaşma daha hassas bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Bu yönde bu yöntemin profesyonel bir şekilde işlev sunduğunu vurgulayabiliriz.

Bölgesel incelme ve sıkılaşma sadece birkaç seans sonrasında uygulama üzerinden sorunsuz bir şekilde sağlanabilir. Bugün sunulan sıkılaşma tedavilerinin büyük bir kısmında başarısız neticeler elde ediliyor. Bu da bireylerin güzellik ve zayıflama konusunda hayal kırıklığı yaşamasına neden oluyor.

Fakat bu uygulamada herhangi hayal kırıklığı yaşanmaz. Tam aksine çeşitli nedenler doğrultusunda sarkmış olan cildin daha kısa sürede toparlanması sağlanır. Böylece bireyler daha özgür bir şekilde hareket edebilir.

G5 Masajı İşe Yarıyor Mu?

Tüm güzellik uygulamalarından başarılı sonuç elde edilmesi için ilk olarak beklentileri karşılayan güzellik merkezi seçilmelidir. Kaliteli bir güzellik merkezinden bu uygulama alınması elbette ki istediğiniz neticelerin elde edilmesi demektir.

Bu nedenle G5 masajları da profesyonel güzellik uzmanları tarafından uygulandığında maksimum düzeyde faydalar sunar. Diğer yöntemler sizleri yorarken bu uygulama sizleri herhangi strese sokmaz.

Bunun tam aksine kendinizi ruhsal ve fiziksel yönden daha dinç hissetmeniz sağlanır. Bu nedenle uygulamaya güvenebilirsiniz. Bu yöntem üzerinden vücudunuzda özellikle hafif düzeyli ağrılardan da kurtulabilirsiniz. Çünkü uygulamanın birçok güzellik yöntemlerinden farklı olarak rahatlatma özelliği de söz konusudur. Bu yönde ruhsal, zihinsel ve fiziksel yönden kendinizi daha dingin hissedeceksiniz.

G5 Masajı Zayıflatır Mı?

Evet, uygulama düzenli bir şekilde gerçekleştirildiğinde gerek bölgesel gerekse de bölgesel sıkılaştırma yani sizleri selülitlerinizden kurtarabilir. Bu uygulama üzerinden en zorlu selülitler dahi kolayca yok edilebilir. Kol, kalça bacak gibi farklı bölgelerde meydana gelen fazla yağların eritilmesinde en etkin uygulama olduğunu belirtebiliriz.

G5 Masajı Kaç Dk. Sürer?

Her bir güzellik ve zayıflatma uygulaması süresi farklıdır. Bu nedenle bu uygulamanın süresi de diğer yöntemlerden farklıdır. Fakat dikkat edilmesi gereken ayrıntılar arasında uygulamanın deneyimli güzellik uzmanı tarafından yapılmasıdır. Böylece daha kısa sürede seanslar tamamlanır. Bu uygulamada seans başı ortalama olarak 30 dakika kadar sürebilir. Bu durum bazen de daha da kısa süreli olabiliyor. Güzellik uzmanınızın el becerisi doğrudan bu süreç 25 dakikaya kadar da inebilir.

G5 Masajı Regl Döneminde Neden Yapılmaz?

Sadece bu uygulama değil birçok güzellik uygulamaları özellikle regl döneminde uygulanmaz. Bilindiği üzere kadınlar için regl dönemi de hamilelik dönemi gibi son derece hassas bir dönemdir. Bu dönemde kadınlar ruhsal yönden daha gergin olduğundan güzellik uygulamalarına olumlu bakması çoğu zaman beklenemez. Bu nedenle regl döneminde olduğunuzda bu dönemin bitmesini beklemeniz daha mantıklı olacaktır.

G5 Masajı Morarma Olabilir Mi?

Birçok bireyler bu uygulamadan faydalanmak istediğinizde uygulama sırası ve sonrasında vücut üzerinde herhangi morarma meydana gelebilir mi merak ediyor. Birçok güzellik yöntemleri sonrasında hafif düzeyde de olsa vücudun belirli bölgelerinde morarma ve ödem meydana gelebilir.

Fakat bu yöntemde bu gibi olumsuz durumlar söz konusu değildir. Çünkü yukarıda da belirttiğimiz üzere uygulama en kaliteli cihazlar üzerinden gerçekleştirilir. Bu cihazların en büyük özelliği ise, vücudu tahrip etmemesidir. Bunun tam aksine vücudun daha pürüzsüz kalmasına destek olmasıdır. Bu nedenle uygulamada herhangi ödemler veya morarmalar görülmez.

Yöntem ayrıca toksinlerin vücuttan daha hızlı bir şekilde dışarı atılmasını da sağlar. Daha sıkı bir cilt elde etmenizi ve bu doğrultuda ise kendinizle barışık kalmanızı sağlar. Uygulamanın en büyük artıları arasında kemik yoğunluğunu azaltmasıdır.

Böylece birçok kemik hastalıkları oluşum risklerini azaltabilir. Uygulama üzerinden daha genç bir görünüm elde edersiniz. Yöntem hakkında merak ettiğiniz diğer ayrıntıları doğrudan güzellik merkezinizden öğrenebilirsiniz. Daha yüksek özgüvenli bir yaşama sahip olmak için G5 masajı tekniğine başvurmanız yeterlidir.