CİLT BAKIMI NEDİR?

Cilt bakımı, cildin derinlemesine temizlenmesi ve kişinin cilt tipine uygun ürün ve maskelerin cilde uygulanmasıdır. Medikal cilt bakımında, cilt tipine uygun ürün, maske ve yöntemlerle cilt temizlenir, cildin nem ve yağ dengesi kurulur, gözenekler sıkılaştırılır ve yaşlılık karşıtı bakımda yapılır.

Cilt temizliği ve bakımının devamlılığı sağlanması ve gözle görülür sonuçların alınması için rutin olarak her ay cilt bakımı yapılması önerilmektedir.

CİLT BAKIM UYGULAMALARI

JETPEEL İLE CİLT BAKIM

Süpersonik jet akımlarla hızlı, ağrısız, doğal bir medikal cilt bakım yöntemidir. Cildi derinlemesine arındıran, lenf drenajını yapan ve yenileyen bir teknolojidir.

Cildi derinden güçlendiren bu tedavi hızlı iyileşme süresi ile uygulama yapılan alanda uzun süreli travma yaratmaz. Yan etkisi olmayan bu yöntemde ilk uygulama yapıldıktan itibaren ciltte, belirgin bir ton açılımı, daha şeffaf ışıltılı ve yumuşak bir görüntü elde edilir.

ANTİAGİNG CİLT BAKIM (HOLLYWOOD BAKIMI)

Mezoterapili Vakum Sistemi ile hem cilt temizleme hem cilt gençleştirme aynı seansta yapılmaktadır. Vakum teknolojisi ile yapılan cilt bakımında kızarıklık, kanama olmaz.

Vakum ile temizlenen cilde aynı zamanda antiaging serum, vitamin, mineral ve koljen verilmektedir. Böylece, cilt temizlenirken cildi besleyici, onarıcı ve gençleştirici bakım da yapılmaktadır.

LED MASKE İLE CİLDE ANTİ-AGİNG UYGULAMASI

Bir anti-aging uygulaması olan led maske ,cildimizde meydana gelmiş solgun, mat görüntü, yorgunluk gibi birçok soruna çözüm olarak sunulmuştur. Cildin ihtiyacına göre belirlenen seans sayısı ve seans süresine göre uygulanmaktadır.

Cilt Bakımı Fiyatları 2022

Cilt bakımı fiyatları 2022 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.