CİLT GENÇLEŞTİRME UYGULAMALARI

ALTINİĞNE İLE YÜZ VE BOYUN GENÇLEŞTİRME

Ameliyatsız Cilt Gençleştirme; Altıniğne ile, radyofrekans akımıyla yüz ve boyun bölgesine serum, vitaminler, kök hücre, somon DNA’sı ve antioksidan yosun verilmektedir.

Cerrahi olmayan bir tedavi şeklidir. Cihaz cildin alt katmanlarına yüksek frekanslı enerji gönderir, cilt altına kontrollü hasar vererek, kesintiye uğramadan vücudun doğal kolajenini ve iyileşme süreçlerini uyarır.

Altıniğne yöntemiyle yapılan mezoterapi ile ciltt gençleşme, toparlanma, yenilenme sağlanmaktadır. Ameliyatsız cilt gençleştirme, nemlendirme, gözenekleri küçültme, ince kırışıkları açma sağladığımız bu tedavi, 2 haftalık seans aralıklarıyla 4 seans önerilmektedir.

Prp tedavisi ile desteklenerek de ciltte parlaklık, canlılık, gözeneklerde küçülme gözle görülür şekilde sağlanmaktadır. Radyofrekans akımıyla ciltte yenilenme sağlanan, ameliyatsız yüz gençleştirme yöntemlerinden biridir.

MEZOTERAPİ

Yüz mezoterapisinde ilaçlar küçük miktarlarda karıştırılarak cildin içine ve altına direk olarak verilir. Mezoterapi ile böylece cilt etkili maddelerden kısa sürede faydalanabilir. Ayrıca ilaçlar çok az miktarda verildiği için kullanılan maddelerin yan etki olasılığı azalır. Yüz mezoterapisi (mezolift) cildi yenileyen, cilt kırışıklığı ve cilt sarkmalarına etkili olan doğal ve faydalı bir yöntemdir.

PEPTİD UYGULAMASI İLE CİLT GENÇLEŞTİRME

Dudak altı çizgilerin, dudak üstü ince çizgilerin ve yanak kenarında olan ince çizgilerin açılması için yapılan uygulamadır.

GENÇLİK AŞISI

Zamanın etkisiyle kişilerin cildinde oluşan deformasyonların, sarkmaların ve kırışıklıkların giderilmesinde uygulanan medikal bir tedavidir. Tedavinin temelinde cilde uygulanan “hyalüronik asit” bulunmaktadır.

RADYO FREKANS

Radyofrekans uygulaması ile cilt ve cilt altı dokularda ısı artışı sağlanır. Isı etkisiyle bağ dokuda fibroblastlar uyarılır. Eskiyen ve yıpranan kolajen liflerinde yenilenme olur. Dolaşım düzenlenir. dokular canlanır. Böylece cilt sıkılaşır, toparlanır, çizgiler azalır.

Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Fiyatları 2022

Ameliyatsız Cilt Gençleştirme fiyatları 2022 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.