3D Soğuk Lipoliz Nedir?

3D LİPOLİZ TEKNOLOJİSİNDE; KAVİTASYON VE CRYOLİPOLİZ (SOĞUK LİPOLİZ) İLE YAĞLARINIZI ERİTEREK RADYO FREKANS İLE KOLLAJEN SIKILAŞMASINI SAĞLAYAN TEDAVİ SUNULMAKTADIR.

Soğuk lipoliz ile diğer dokulara zarar vermeden yağ dokusunun dondurularak yağ hücrelerinin hücre ölümüne uğratılarak vücuttan atılması sağlanmaktadır. Bölgesel incelmede etkili ve dikkat çekici sonuçlar elde edilmektedir.

Soğuk Lipoliz yöntemi nasıl incelme sağlıyor ?

Bu yöntem ile  düşük sıcaklıkta vakum masajı kullanılarak yağ hücrelerinin özel el aparatı ile emilmesi sağlanmaktadır. 3d soğuk lipoliz böylece yağ hücreleri normal vücut sıcaklığından izole edilmektedir.

Doku hızlı bir şekilde -5 dereceye kadar soğutulmaktadır. Bu durumda yaklaşık 1 saat beklenirken, yağ depolarındaki yağ hücre fonksiyonlarının küçülüp geri dönüşümsüz kaybına yol açmaktadır. İşlem yapılan bölge, uygulanan sıcaklıktaki ani düşüşe bağlı olarak aynı zamanda da sıkılaşmaktadır.

Bu ikili etki, bir ya da iki seans içerisinde yerleşmiş yağ dokusunda kalıcı azalma sağlamaktadır. Tüm bu işlemler, rahat ve güvenli ortamda gerçekleşmekte, bir ay içerisinde, sonuçlar gözlenebilmektedir.

Tedavi, dokuların el aparatıyla emilebileceği tüm vücut bölgelerine uygulanabilmektedir.

3D Soğuk Lipoliz Fiyatları 2022

3d soğuk lipoliz fiyatları 2022 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.